Dijital Baskı

Dijital Baskı İzmir genelinde her türlü Dijital Baskı tasarımı, imalatı, satışı ve montajı en uygun fiyatlar, kaliteli malzeme ve işçilik ile yapılmaktadır. Sitemizden örnek tabela ve referanslarımız inceliyebilirsiniz.

Dijital Baskı yapılırken önce ölçü alınır ve nasıl bir tasarım istediğinizle ilgili bir plan çıkartılması gerekir. Dijital Baskı yapımında daha sonra tasarım yapılır ve beğenilen tasarımınız firmamızca üretilir ve montajlanır

Fon Reklamcılık Dijital Baskı sektöründe önemli bir yere sahiptir. Dijital Baskı işini usta ellerden öğrenmenin verdiği tecrübe ve başarılı ekibimizin kullandığımız son model ekipmanlarla hesaplı çözümleri siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Dijital Baskı denildiğinde ilk akle gelen firma olan Fon Reklamcılık 1990 yılından beri tabela ve reklam sektöründe faaliyet göstermektedir. Birçok tabela çeşitinin imalatıçısı olarak hızlı ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz. Dijital Baskı imalatında kullandığımız malzeme kalitesine işçiliğe önem veren bir firmayız. Uzun yıllar boyunca Dijital Baskı ürünüzü kullanabilirsiniz.

İzmir standartlarında önem kazanmış olan, teknolojik gelişmeleri yakından izleyen ve sürekli hizmet içi eğitimlerle bu gelişmeleri uygulamaya geçiren profesyonel ekibimiz Dijital Baskı çözümleri sunmaktadır.

Fon reklam ve tabela olarak kurulduğumuz günden beri İzmir'de birçok kurumsal firmaya tabela reklam hizmeti verdik ve profesyonel dijital baskı alanında sunduğumuz hizmetlerimizden memnun kalan yüzlerce mutlu müşteri kitlesine sahibiz
Bize ulaşmak için çağrı merkezimizle görüşmeniz yeterli
İzmir Fon Reklamcılık ve Tabela

Fon Reklamcılık

Adres: Narlıdere Sanayi Sitesi No: 68/59 Narlıdere/İZMİR
Telefon: 0232 238 2064
GSM: 0554 854 19 68 - 553 313 97 27
E-mail: info@fonreklamcilik.com

Fon Reklamcılık

Adres: Narlıdere Sanayi Sitesi No: 68/59 Narlıdere/İZMİR
Telefon: 0232 238 2064
GSM: 0554 854 19 68
E-mail: info@fonreklamcilik.com

© Copyright 2017 | Fon Reklamcılık
yukari