Hakkımızda

1990 yılında kurulan Fon Reklamcılık Profesyonel yönetimi, geniş ürün yelpazesi, kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarıyla tamamlayan güvenilir yapısıyla reklam sektöründe çok çeşitli projelere imzasını atmıştır.

Tabela, Kutu harf, led tabela, dijital baskı, afiş ve araç giydirme konularında faaliyet gösteren Fon Reklamcılık  konusunda müşterilerine en doğru ve en etkili yöntemleri sunmayı, talep ve beklentilerini son noktaya kadar takip ederek onları doğru şekilde yönlendirmeyi hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için,reklamla ilgili bütün teknolojileri yakından takip eder ve sizler için hayata geçirir.

Fon Reklamcılık ,geçmişten gelen bilgi birikimini siz değerli müşterilerimiz için hayata geçirmeyi kendine hedef edinmiştir. 

Makine parkuru olarak da hem imalat, üretim, servis ve satış yapmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet işlerini kolaylaştırmak için tabela, reklam, matbaa, promosyon, stand, display, reklam malzemeleri, teknik servis, bakım onarım, dijital baskı, araç kaplama, bayi tabeları, yönlendirme sistemleri ve satış hizmeti vererek tek bir noktada işlerinizi yapabilmek için hizmetinizdeyiz.

Kurumsal kimliğinizin korunması, uygun malzeme ve tasarımın seçimi, kaliteli ve garantili malzemelerden çağdaş üretim teknikleri ile ürünlerin hazırlanması ve uzman montaj ekibi sizlere ulaştırılması esas alınmıştır. Fon Reklamcılık genç ve uzman kadrosuyla toplam kalite olgusu çerçevesinde sizlere hizmet vermektedir.

Fon Reklamcılık olarak Hedeflerimiz ve Prensiplerimiz;

Fon Reklamcılık

Adres: Narlıdere Sanayi Sitesi No: 68/59 Narlıdere/İZMİR
Telefon: 0232 238 2064
GSM: 0554 854 19 68 - 553 313 97 27
E-mail: info@fonreklamcilik.com

Fon Reklamcılık

Adres: Narlıdere Sanayi Sitesi No: 68/59 Narlıdere/İZMİR
Telefon: 0232 238 2064
GSM: 0554 854 19 68
E-mail: info@fonreklamcilik.com

© Copyright 2017 | Fon Reklamcılık
yukari