İzmir Şirinyer Tabela

Tüm Şirinyer genelinde her türlü Tabela imalatı, satışı ve montajı en uygun fiyatlar, kaliteli malzeme ve işçilik ile yapılmaktadır. Sitemizden örnek tabel ve referanslarımız inceliyebilirsiniz. Tabela çalışması yaptırmadan önce yapılacak yerin, mekanın önceden görülmesi, ölçeklendirilmesi ve nasıl bir çalışma istediğinizle ilgili bir plan çıkartılması gerekir. Tabela yapımında aldığımız ölçüler ve verdiğiniz doneler ile yapılacak işin nasıl görüneceği bilgisayar ortamında hazırlanır. Böylelikle kötü süprizlere maruz kalmazsınız. Beğenilen tasarımınız profesyonel ekibimiz tarafından geniş makine parkuru ile en kısa sürede üretilir ve montaja hazır hale getirilir. Önceden planlanan sürede montaja gelinir. Tecrübeli montaj ekibimiz tarafından uygulanır ve teslimatı yapılır.

Fon Reklamcılık Tabela sektöründe önemli bir yere sahiptir. Tabela işini usta ellerden öğrenmenin verdiği tecrübe ve başarılı ekibimizin kullandığımız son model ekipmanlarla hesaplı çözümleri siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Şirinyer Tabela denildiğinde ilk akle gelen firma olan Fon Reklamcılık 1990 yılından beri tabela ve reklam sektöründe faaliyet göstermektedir. Birçok tabela çeşitinin imalatıçısı olarak hızlı ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz. Şirinyer Tabela imalatında kullandığımız malzeme kalitesine işçiliğe önem veren bir firmayız. Uzun yıllar boyunca Tabela ürünüzü kullanabilirsiniz.

İzmir standartlarında önem kazanmış olan, teknolojik gelişmeleri yakından izleyen ve sürekli hizmet içi eğitimlerle bu gelişmeleri uygulamaya geçiren profesyonel ekibimiz Şirinyer bölgesinde Tabela çözümleri sunmaktadır.

Fon reklam ve tabela olarak kurulduğumuz günden beri Şirinyer 'de birçok kurumsal firmaya tabela reklam hizmeti verdik ve profesyonel dijital baskı alanında sunduğumuz hizmetlerimizden memnun kalan yüzlerce mutlu müşteri kitlesine sahibiz
Bize ulaşmak için çağrı merkezimizle görüşmeniz yeterli
Şirinyer Fon Reklamcılık ve Tabela 0232 238 2064 - 0554 854 19 68 - info@fonreklamcilik.com

Fon Reklamcılık

Adres: Narlıdere Sanayi Sitesi No: 68/59 Narlıdere/İZMİR
Telefon: 0232 238 2064
GSM: 0554 854 19 68 - 553 313 97 27
E-mail: info@fonreklamcilik.com

Fon Reklamcılık

Adres: Narlıdere Sanayi Sitesi No: 68/59 Narlıdere/İZMİR
Telefon: 0232 238 2064
GSM: 0554 854 19 68
E-mail: info@fonreklamcilik.com

© Copyright 2017 | Fon Reklamcılık
yukari